Yhteystiedot

Opin portailla Satakunnassa

Projektipäällikkö Anu Halonen
anu.halonen@diak.fi
puh. 040 509 2432

Hanketyöntekijä Jaana Mäki
jaana.maki@sataedu.fi
puh. 040 199 4883

Hanketyöntekijä Johanna Tomberg
johanna.tomberg@winnova.fi
puh. 044 455 7747

Opin portailta työelämään

Projektipäällikkö Marja Pinolehto
marja.pinolehto@diak.fi
puh. 050 324 2053

Työelämäkoordinaattori Katja Nuottila
katja.nuottila@diak.fi
puh. 050 454 6522

Suomen kielen lehtori Marjaana Karhia
marjaana.karhia@diak.fi

Opinto-ohjauksen asiantuntija, lehtori Maija-Liisa Blomster
maija-liisa.blomster@diak.fi

Opinto-ohjauksen asiantuntija, lehtori Sirpa Salmela
sirpa.salmela@diak.fi

Terveysalan lehtori Pirkko Natri
pirkko.natri@diak.fi

SDO projektikoordinaattori, suomen kielen lehtori, Raisa Lantto
raisa.lantto@sdo.fi

Terveysalan lehtori Anne Jauhonen
anne.jauhonen@sdo.fi

Ohjaaja, sosiaali- ja terveysala, asiakkuuspäällikkö Sari Heinikoski
sari.heinikoski@sdo.fi

OAMK projektikoordinaattori Anna Alapeteri
Project Coordinator and Expert in Degree Programme in International Business
anna.alapeteri@oamk.fi

Suomen kielen opettaja, Finnish Teacher Pirkko Kukkohovi
pirkko.kukkohovi@oamk.fi

Tietojenkäsittelyn ja matematiikan lehtori Ritva Virkkala
Expert in DIN Degree Programme in Information Technology
ritva.virkkala@oamk.fi