Siirry sisältöön

Yhteystiedot käynnissä olevissa Opin portailla -hankkeissa

Opin portailta työelämään (Pohjois-Pohjanmaa)

Diak

Projektipäällikkö Marja Pinolehto
marja.pinolehto@diak.fi
puh. 050 324 2053

Työelämäkoordinaattori Katja Nuottila
katja.nuottila@diak.fi
puh. 050 454 6522

SDO

SDO projektikoordinaattori, suomen kielen lehtori, Raisa Lantto
raisa.lantto@sdo.fi

OAMK

OAMK projektikoordinaattori Anna Alapeteri
Project Coordinator and Expert in Degree Programme in International Business
anna.alapeteri@oamk.fi

Opin portailta työelämään Satakunnassa

Diak

Projektipäällikkö Anu Halonen
anu.halonen@diak.fi
puh. 040 509 2432

Työelämäkoordinaattori, tulkkauksen lehtori Annukka Saarenmaa
annukka.saarenmaa@diak.fi, puh. 040 767 4544

Samk

Projektikoordinaattori, terveysalan lehtori, Hanna Rautava-Nurmi
hanna.rautava-nurmi@samk.fi, puh. 044 710 3435

Sataedu

Projektikoordinaattori, lehtori Jaana Mäki

jaana.maki@sataedu.fi, puh. 040 199 4883

WinNova

Projektikoordinaattori, projektipäällikkö Katri Tuuha

katri.tuuha@winnova.fi, puh. 044 455 8326